خرید واکس کفش قوطی فلزی به قیمت عمده

 

خرید واکس کفش قوطی فلزی به قیمت عمده
در این مقاله بازرگانی بهناز واکس های قوطی فلزی را به شما معرفی می کند این نوع واکس ها مناسب فروشگاه ها و کفاشی ها می باشد که  در رنگ های مختلفی در حجم های مختلفی قابل تولید است.

برای اینکه بتوانیم این نوع واکس ها بشناسیم با بازرگانی بهناز همراه باشید.

واکس های قوطی فلزی که تولید کرده ایم برای فروش در هایپر مارکت ها و مصارف روزانه و استفاده در ارگان ها قابل استفاده است که  میتوانید در کیت های مختلف نیز به کارمندان هدیه داد.

برای اینکه بتوانیم این نوع واکس ها بشناسیم با بازرگانی بهناز همراه باشید.

خرید واکس کفش قوطی فلزی به قیمت عمده را می توانید از بازرگانی بهناز بخواهید.

این نوع واکس ها بدون بو می باشد و کاملا ارگانیک است که هیچ ضرری روی کفش یا برای انواع چرم ها ایجاد نمی کند.

حجم های تولید شده قوطی های فلزی

واکس های قوطی فلزی در حجم های 75 گرمی تا 250 گرمی وجود دارد که می توانید به صورت فله ای نیز تهیه کنید.
واکس های قوطی فلزی از زمان های قدیم مورد استفاده مردم قرار گرفته است که به گونه ای ایمان دارند به این محصول و به راحتی قابل استفاده است که نیازی به پرداخت واکس روی کفش ندارد.

واکس ها در رنگ های عسلی، قهوه ای، بی رنگ و مشکی که پر فروش ترین آن در رنگ های بی رنگ و مشکی و قهوه ای می باشد البته بر اساس نیاز مردم در تنوع رنگ  کفش ها خریداری می شود.

حجم های تولید شده قوطی های فلزی

واکس کفش خوب قوطی فلزی چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

برای اینکه پاسخ به این سوال را داده باشیم ساده است از واکسی باید استفاده کرد که پایه حلال آن آب بوده و عاری از مواد نفتی و پارافینی باشد اگر واکس کفش از این دو مورد دور باشد حالت ضد آبی وضد گرد و خاک روی چرم و کفش های چرمی ایجاد می کند.

این نوع واکس ها برای کفاشی ها و وسیله های کفاشی که  فروش دارند بسیار مناسب است هم بر ای فروش عموم و هم برای استفاده خودشان توصیه می شود.

واکس های  تولید شده در بازرگانی بهناز به قیمت کار خانه به شما عرضه می شود که می توانید در هرجای ایران که باشید به صورت انلاین و ارسال محصولت با ما در ارتباط باشید جهت ارتباط با مشاوران بازرگانی بهناز با شماره های درج شده روی سایت می توانید با ما ارتباط بگیرید و یا با این شماره در فضای مجازی ها ارتباط داشته باشید .
بازرگانی بهناز تواید کننده انواع واکس برای خودرو وچرم ها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما